Produktet

Rreth Nesh

Profili i Kompanisë

Fabrika e Makinerisë Ruian Fangyong është një prodhues profesionist i makinerive të paketimit plastik si makineria e prodhimit të qeseve të plehrave, makineria e prodhimit të qeseve me mbyllje anësore, makineria e bërjes së qeseve, makineria e bërjes së maskave për fytyrën, makineria për prodhimin e dorezave, makineria e mbulesës së këpucëve, makineria e bërjes së tapave të dushit, prerja makinë rimbështjellëse, makinë prerëse dhe makina të tjera të afërta.

Ne jemi të vendosur në Ruian, Wenzhou City, provincën Zhejiang e cila është 1 orë fluturim nga Shangai ose 2 orë fluturim nga Guangzhou.

Lajme

Ruian Fangyong Machinery Co., Ltd. specializes in the production of flexo printing machines.

Ruian Fangyong Machinery Co., Ltd. specia...

Ruian Fangyong Machinery Co., Ltd. është e specializuar në prodhimin e makinerive të printimit flexo.Makina e printimit flexo e prodhuar nga kompania është e cilësisë së besueshme dhe përbëhet kryesisht nga pjesët e mëposhtme.Makina e printimit flexo përbëhet kryesisht nga 4 pjesë, përkatësisht pjesa ushqyese e zhveshjes, pjesa e printimit, pjesa e tharjes dhe pjesa e mbështjelljes dhe mbështjelljes.Në flexo prin moderne...

Ruian Fangyong Machinery Co., Ltd. specializes in the production of flexo printing machines.
Ruian Fangyong Machinery Co., Ltd. është e specializuar në prodhimin e makinerive të printimit flexo.Makina e printimit flexo e prodhuar nga kompania është e cilësisë së besueshme dhe përbëhet kryesisht nga fol...
Technical requirements for automatic flat mask machine – how to purchase mask machine
Në shoqërinë moderne, për shkak të përkeqësimit të vazhdueshëm të mjedisit dhe përmirësimit të ndërgjegjësimit të të gjithëve për parandalimin, kërkesa e tregut për maska ​​​​mjekësore njëpërdorimshme dhe siguri ...