Kinë WF1600 Fabrika dhe prodhuesit e makinave për prerje jo të endura |Fangyong

Makinë prerëse jo të endura WF1600

Përshkrim i shkurtër:


Detajet e produktit

FAQ

Etiketat e produktit

Specifikim:

Model

FYCS800

Gjerësia maksimale e çantës

700 mm

Lartësia maksimale e çantës

650 mm

Materiali i përshtatshëm

LDPE, HDPE dhe materiale ricikluese

Trashësia e materialit

10-50 um për shtresë

Gjerësia maksimale e lëshimit

700 mm

Diametri maksimal i lëshimit

Φ700 mm

Gjerësia maksimale e rrotullës përfundimtare

220 mm

Diametri përfundimtar i rrotullës

60 mm

Shpejtësia e prodhimit të qeseve

100 copë/min

Lloji i ndryshimit të rrotullës për kthim prapa

Automatik

Sasia e qeseve për rrotullim prapa

Maksimumi 30 copë

Vizatoni gjerësinë e shiritit

50 mm, pas prerjes është 25 mm

Vizatoni diametrin e shiritit

600 mm

Fuqia e makinës

20 kw

Konsumi i ajrit

5 HP

Pesha

3000 kg

Dimensioni

10400mm×1700mm×1800mm

Veçori:

1. Boshti i ajrit të lëshuar kontrollohet nga frena pluhur magnetik
2. Dy boshte ajri të rikthimit kontrollohen nga dy tufë frenash
3.Larkojeni pajisjen EPC për të parandaluar lëvizjen e materialit majtas ose djathtas
4.Motori kryesor është motor inverter
5. Është e pajisur me teh të sheshtë ose teh rrotullues
6. Makina është instaluar me një ventilator për të larguar skajin e mbeturinave.
7.Ruli i shtypjes për mbështjellje e bën rrotullën e mbështjelljes më të njëtrajtshme dhe të rregullt.

Shembull foto

1669945040117

  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni