Kinë ZUB400-600 Tre Anësore nënshkrimin Qendra nënshkrimin e qese Making Makinë Fabrika dhe prodhuesit |Fangyong

ZUB400-600 Makinë për bërjen e qeseve me qendra mbyllëse me tre anë

Përshkrim i shkurtër:


Detajet e produktit

FAQ

Etiketat e produktit

Aplikacion:

Kjo makinë është e përshtatshme për të bërë qese mbyllëse me 3 anë dhe mbyllje qendrore me material plastikë-plastikë, letër plastike, letër-letër të laminuar.

Veçori:

1. Kontroll PLC i gjithë makinës me ekran me prekje i cili është i përshtatshëm për funksionim

2. Lësho kontrollin e tensionit të vazhdueshëm, pajisje EPC

3. Sistemi i kontrollit të zvarritjes së materialit me tre servo motor

4. Kontrolli i motorit të inverterit mbyllës lart-poshtë

5. PID për rregullimin e temperaturës së shiritit të mbylljes, kontroll automatik, i vendosur nga ndërfaqja njeri-makinë.

6. Pajisja pneumatike e goditjes automatike, prerja e prerjes dhe mbështjellja automatike, eliminatori statik

7. Rregullimi i temperaturës: 0-300℃

8. Sasia dhe grupi grumbullohen automatikisht, paracaktimi është i disponueshëm.

9. Metoda e funksionimit është me anë të kontrollit të fiksimit të gjatësisë ose ndjekjes së fotocelës.

10. Goditja me grusht mund të caktohet si e vazhdueshme, intervali ose ndalimi, koha e goditjes mund të vendoset paraprakisht.

11. Ushqyerja me kapërcim të materialit: 1-6 herë në dispozicion

12. Funksioni i përcjelljes së grupit është i disponueshëm, sasia e grupit mund të vendoset paraprakisht.

zhu (4)

zhu (3)

Specifikim:

Model ZUB400 ZUB500 ZUB600
Gjerësia maksimale e materialit 850 mm 1050 mm 1250 mm
Diametri maksimal i rrotullës 600 mm 600 mm 600 mm
Shpejtësia e prodhimit të qeseve 150 copë/min 150 copë/min 150 copë/min
Shpejtësia maksimale lineare 35 m/min 35 m/min 35 m/min
Fuqia totale 45 KW 50 KW 55 KW
Pesha 5000 kg 5500 kg 6000 kg
Dimensioni 10500*1750*1870 mm 10500*1850*1870 mm 10500*1950*1870 mm

ÇantëShembull:

zhu (5) zhu (6)


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni